Informace

Penzion Lojka v Českomorsvké vrchovině nabízí celoroční ubytování v nově rekonstruovaném, uzavřeném objektu pod Javořící (837m) u obce Studená v malé vesničce Jilem.

Usedlost má uzavřený dvůr, na kterém budete mít naprosté soukromí. V okolí, kousek od usedlosti jsou lesy, louky, rybníčky i lesní studánky s krásnými vyhlídkami na Českou kanadu. Objekt má velkou zahradu, chalupa je kamenná, moderně vybavená, na tichém místě s bazénem.

Nabízíme 3 pokoje s kapacitou 10 lůžek s ložním prádlem, skříňky, poličky, lampičky( na všech postelích zdravotní matrace) a wifi. Společenská místnost s gaučem, dětským koutkem, krbem, knihovnou pro mladé, dospělé i ty nejmenší. Dále dvě koupelny, jedna v podkroví u pokojů a druhá v přízemí u kuchyně s jídelnou. Koupelny jsou vybavené ručníky, se sprchovým koutem, wc. Dále dřevěná jídelna pro deset osob s TV, větší kuchyň která má k dispozici lednici s mrazákem, mikrovlnku, troubu s ele.sporákem a myčku.

Možnost odpočinku na terase na lehátkách v uzavřeném dvoře u bazénu se slanou vodou a grilem kde se nachází i v uzavřeném dvoře branka na fotbal s míčem, síť s míčema na basketball, síť s badmintonovýma pálkama. Dále se před chaloupkou nachází venkovní ohniště v přírodě na večerní opékání se dřevem.

V penzionu je garáž na 2 auta.

Je zde ráj houbařů, borůvkářů, rybářů s krásnými výlety po okolí, trasy na krásné obchůzky po vyhlíkách. Do luxusnější restaurace, na nákupy, do zoo, na zámek, na hrad, nebo na jaký-koli výlet se v místě dostanete- Telč 10km, Jindřichův Hradec 20km, hrad Roštejn 20km, hrad Landštejn 25km, Dačice 25km, Červená Lhota 42km atd. Možnost stravování v místní hospůdce ve vesničce Jilem, kde se též nachází dostupný tenisový kurt. Zaručujeme zde absolutní klid, odpočinek a k tomu vám dopřeje krásná příroda.

Těšíme se na vaší návštěvu.